Žalúzie

Exteriérové žalúzie

Žalúzie Alucover typu sú moderné vonkajšie žalúzie ovládané retiazkou, kľukou, alebo motorom, ktoré zabezpečujú plynulú reguláciu svetla a hluku vstupujúceho do interiéru. Pre svoju dlhú životnosť a mnohostranné využitie sa uplatnia nielen vo veľkých výrobných halách, reprezentačných budovách, ale aj pri výstavbe rodinných domov, kde si získavajú stále väčšiu obľubu. Hrúbka lamely závisí od umiestnenia a celkového rozmeru, a to 50, 80, alebo 90 mm. Žalúzie so šírkou lamely 50 mm sú určené do priestoru chráneného pred poveternostnými vplyvmi, prípadne do interiéru. Žalúzie so šírkou lamely 80 a 90 mm, sú určené najmä do exteriéru.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník tienenia:

Interiérové – horizontálne - štandard

ISO SYSTEM HIT je moderná a esteticky vyvážená celotieniaca žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang, čo ponúka komfort jednoduchého ovládania. Žalúzia Hit z rodiny interiérových horizontálnych žalúzii ISO SYSTEM je najpopulárnejšia z ponúkaných technických variant s vyhľadávaným pomerom cena/kvalita. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník tienenia:

Interiérové – horizontálne - luxus

ISO SYSTEM LITE plus je vývojovo posledným typom žalúzie s retiazkovým ovládaním typu monocomand. Ponúka všetok komfort jednoduchého ovládania, prístup ku všetkým ovládacím prvkom a jednoduchú údržbu bez nutnosti demontáže. Jej hlavnou výhodou sú malé bočné krytky na vrchnom nosníku, vďaka čomu sú vhodné najmä pre okná s drevoimitačnou renolitovou fóliou. Ďalšou prednosťou je dokonalá ochrana vnútorného mechanizmu od vonkajšieho priestoru pomocou dvoch uzamykateľných líšt horného profilu. ISO SYSTEM LITE plus sú žalúzie vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu, ktorý vytvára luxusný dizajn

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník tienenia:

Interiérové – vertikálne

Žalúzie VERTICAL VL sú praktickým a veľmi elegantným doplnkom interiérov s jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou. Svoje využitie nájdu aj ako prostriedok na optické oddelenie priestorov, pričom pri vhodne zvolenej farebnosti a kvalite látkových lamiel sú plnohodnotnou náhradou závesov a záclon. Montujú sa priamo na strop alebo na stenu. Umožňujú zatieniť atypické okná a stavebné otvory.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník tienenia: