Siete

Sieťové dvere posuvné

Posuvné sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu, pretože predstavujú vynikajúci prostriedok pre ochranu interiéru pred hmyzom. Posuvné sieťové dvere sa vyznačujú precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Sieťové dvere zhrňovacie

Plisse PRO predstavuje revolučnú novinku v oblasti tieniacej techniky. Rada výrobkov Plisse PRO prináša horizontálny aj vertikálny posuvný systém ochrany proti hmyzu a slnečným žiarením. Patentovaný šnúrový systém zaisťuje hladký a jednoduchý posuv/pohyb výrobku. Svojim vzhľadom poskytujú štýlový doplnok do všetkých typov interiérov.
Medzi ďalšie prednosti výrobku patria: odolnosť voči vetru, úspora energie a akustická izolácia proti hluku. Sieťovina je k dispozícii v 8 farbách, látky v 15 farbách a profily v 11 farebných variantoch, z ktorých 5 sú drevoimitácie. Všetky siete sú umývateľné. Rýchla a jednoduchá inštalácia poskytuje ideálne riešenie pre odborníkov, ale aj laikov.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník systému:

Sieťové dvere rolovacie

Rolovacie sieťové dvere SDR predstavujú najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho stiahnete do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacich profiloch s kefovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu v hornej časti siete. Pružinu je možné spomaliť brzdou, aby pri nechcenom uvolnení nedošlo k poškodeniu. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna a vyznačuje sa pevnosťou, farebnou stálosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Hoci je pomerne hustá, je priehľadná a pri pohľade z interiéru ju takmer nevnímate. Jednoduchá montáž a jednoduché ovládanie poskytujú široké možnosti použitia rolovacích sieťových dverí nielen pre plastové, ale aj pre drevené a hliníkové dvere.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník systému:

Sieťové dvere otváravé

Sieťové dvere, vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou. Sieťové dvere sú v štandarde so samozatváracím pántom a stredovou priečkou, ktorá zvyšuje pevnosť celého výrobku.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník systému:

Siete okenné pevné

Ide o okennú sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu a je neoddeliteľným doplnkom nie len obytných priestorov. Rám siete je z valcovaného hliníkového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník systému: