Rolety

Rolety na stenu - Fanroll FR

Fanroll FR sú intriérové látkové rolety vyrábané s dvoma priemermi horného návinu a to 25 a 38mm. Prednosťou je veľmi jednoduché ovládanie a montáž. Montuje sa priamo na stenu alebo na nadokenný preklad. Látka určená na roletu môže byť z rôznych materiálov v závislosti od toho, či chceme docieliť iba stlmenie svetla alebo úplné zatienenie. Ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a dekoratívnych motívov, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník látok:

Rolety na okno - Rollite

ROLLITE sú interiérové látkové rolety ovládané retiazkou, ktoré sa montujú priamo na okenné krídlo. Bočné vodiace lišty zabraňujú nesprávnemu pohybu rolety. Základnou funkciou roletiek je ochrana interiéru miestnosti pred slnečnými lúčmi, aj keď ako atraktívny a praktický doplnok sa tešia čoraz väčšej obľube. Látka určená na roletu môže byť z rôznych materiálov v závislosti od toho, či chceme docieliť iba stlmenie svetla alebo úplné zatienenie. Ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a dekoratívnych motívov, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník látok:

Rolety na okno - Plisse

Rolety Plisse predstavujú novodobý spôsob tienenia priestorov rodinných domov, kancelárií a firiem. Táto roleta sa neroluje tradičným spôsobom, ale štýlom a tvarom podobným "harmonike." Ovládanie môže byť z hora dole, zdola hore, alebo obojstranne. Ponúka rôzne prevedenia ovládania: motorické, mechanické, a taktiež materiály s rôznou priepustnosťou svetla. Sú stálofarebné, vode odolné, uchovávajú svoj tvar a sú antistatické.

Katalóg si môžete stiahnuť tu

Vzorkovník látok:

Rolety na strešné okná - Mist

MIST MT sú interiérové strešné látkové rolety ovládané madlom. Jednou z najdôležitejších vlastností tohto výrobku je, že rovnomerne tlmí slnečné lúče a významnou mierou tak zabraňuje prehrievaniu interiéru. Roleta je konštruovaná tak, že látka má stály sťah a nedochádza teda k jej previseniu. Rolety MIST sú vyrábané pre tri typy strešných okien a to VELUX, FAKRO a ROTO.

Vzorkovník látok: